VNU

We komen naar je toe
Leuk in de bouw, dat begint bij jou! Lees meer.
De leukste foto's
Facebook-actie
Vragen?
Bel 030 295 29 99 of stuur ons een mail.

Resultaten van de dartwedstrijd

Van 19 mei t/m 2 juni bezochten de BouwBeursBabes 33 bouwplaatsen, 13 bouwmarkten en 25 bouwbedrijven door het hele land. Van Noord-Brabant tot Friesland en van Overijssel tot Limburg: bouwers uit heel Nederland werden verrast met een vrolijk bezoek. 241 bouwers deden mee aan de landelijke dartactie, waarin een topscore werd gegooid van 259 punten.

En de Barney van de bouw is...

De top 5 darters scoorden allemaal boven de 200 punten: Harm van Bouwmaat, Geret van Van Ginkel (243 pt), Wouter van Aesy Liften (234 pt), Michel van Bouwmaat (211 pt) en Wesley van Van den Pol (208 pt). Een topprestatie! Daarmee wonnen zij elk 10 toegangskaarten voor het grote BouwBeursFeest, in februari 2015 in de Jaarbeurs in Utrecht.  

Klik op een foto voor een grotere weergave.

1ste plek: Harm 2de plek: Geret

3de plek: Wouter 4de plek: Michel 5de plek: Wesley


RANGLIJST

Rang Score Naam Bedrijf Gespot
1 259 Harm Bouwmaat Roermond
2 243 Geret Van Ginkel -
3 234 Wouter Aesy Liften Den Haag
4 211 Michel Bouwmaat Roermond
5 208 Wesley Van den Pol Lopik
6 206 Aron Vegtron Emmeloord
7 202 Harry Harry Malens Tegelwerken -
8 197 Folkert PontMeyer Emmeloord
9 195 Abe Raab Karcher Emmeloord
10 195 Rene Bouwmaat Roosendaal
11 193 Jaimy L. Bras & Zn. BV -
12 188 Jan Gebroeders Hooghwerff Den Haag
13 187 Maarten Jongeneel Venlo
14 179 Joep Homij Venlo
15 178 Rob Kuiper Maarssen
16 178 J P Hollander Klus & Electra Roosendaal
17 177 Ronald Van der Brink ???
18 176 Mithcel Jongeneel Venlo
19 175 Mevlut Timmer Montage bedrijf Maarssen
20 175 R Pooters Geplu Venlo
21 172 Ralph Bouwmaat Roermond
22 172 Leo Bouwmaat Roosendaal
23 169 Jils PontMeyer Emmeloord
24 167 Martin Pheidius Almere
25 166 Rob Van Wanrooij Schijndel
26 158 Martin Vegtron Dalfsen
27 158 Roy Ufkes Apeldoorn Maarssen
28 157 Frank Boels Eindhoven
29 156 Rick Koenenbouw Dalfsen
30 152 Jan Willem Nikkels Apeldoorn
31 151 Erik Koenen Almere
32 151 Patrick Klusbedrijf Patrick Woerden
33 151 Patrick Vorm Woerden
34 151 Luuk Boels Eindhoven
35 150 Harry Kuiper Maarssen
36 150 Leo Nikkels Apeldoorn
37 149 Arno Kuiper Maarssen
38 147 Dylen Raab Karcher Kampen
39 145 Rob Trebbe  -
40 145 Ronald Ufkes Apeldoorn Maarssen
41 145 Marc Boels Eindhoven
42 144 Berry Vegtron Dalfsen
43 144 Gerry L. Bras & Zn. BV -
44 143 Bram Jongeneel Venlo
45 143 Dennis Van Ginkel -
46 143 Jan Nikkels Apeldoorn
47 142 Joey van den Pol Lopik
48 140 Johan De Looije Schijndel
49 140 Rudy - Gorsel
50 139 Christiaan Vleghter Sassenheim
51 139 Ferry L. Bras & Zn. BV ???
52 138 Patrick De Net Schijndel
53 138 Geert Jongeneel Venlo
54 137 Willem De Raad Bouw Rijnsburg
55 137 Damian ASF Den Haag
56 137 Carlo Klusservice Carlo van Herten Roermond
57 137 Marco Bouwmaat Roermond
58 137 H Busschers - Gorsel
59 136 Erwin BRB Hillegom
60 136 Daan Trebbe  -
61 136 Albert-Jan Van der Kolk -
62 136 Rick Bouwmaat Eindhoven
63 136 Erik Boels Eindhoven
64 133 Kevin Alfaton Amsterdam
65 133 Marco Stiho Amsterdam
66 132 Rob De Raad Bouw Rijnsburg
67 132 Cyrano Bouwmaat Roosendaal
68 132 Joop Nikkels Apeldoorn
69 132 Hans Nikkels Apeldoorn
70 130 Arjan Ufkes Apeldoorn Maarssen
71 130 Dick Vries & Verburg Lopik
72 130 Rik Van Wanrooij Schijndel
73 130 Niek Nikkels Apeldoorn
74 129 Rob Vegtron Dalfsen
75 129 Paul kropman Jaarbeurs
76 128 Kevin Raab Karcher Emmeloord
77 128 Anthon Van der Brink -
78 127 Cor Batavia Infra Amsterdam
79 127 Cris Raab Karcher Emmeloord
80 127 Peet Vorm Woerden
81 127 Jamie Verhaag Horst
82 126 Edwin Deurwaarder Sassenheim
83 126 Stefan Vorm Woerden
84 126 Hans Verhaag Horst
85 126 Mark Boels Eindhoven
86 125 Wim BRB Hillegom
87 124 Anne Pontmeyer Emmeloord
88 123 Eddy Jongeneel Venlo
89 122 Joey Selie Amsterdam
90 122 Mark SMT Almere
91 122 Ronald Hennekes Den Haag
92 121 Ernesto Hek Woerden
93 121 Gert Jansen de Jong Driebergen
94 121 Jan Bouwmaat Roosendaal
95 120 MarÏ KWS Maarssen
96 120 Leon Gebroeders Hooghwerff Den Haag
97 120 Marcel Van Wanrooij Schijndel
98 120 Andre Van der Kolk -
99 119 Erwin Trijselaar Vermeer Hillegom
100 119 Sebastian Nicsin Sassenheim
101 119 Panos Malwijk Woerden
102 119 Geert Van Wanrooij Schijndel
103 119 Kees Van der Kolk -
104 119 Jeffrey Nikkels Apeldoorn
105 118 Adam - Gorsel
106 117 ??? Udelbach Horst
107 116 Frans Ufkes Apeldoorn Maarssen
108 115 Jansen Homy Venlo
109 114 Thomas Jorflex Sassenheim
110 114 Wil  Ufkes Apeldoorn Maarssen
111 114 Maikel Jongeneel Venlo
112 114 Raymond Nikkels Apeldoorn
113 113 Tommy Unico Amsterdam
114 113 Arnold Trebbe  -
115 113 Koen kropman Jaarbeurs
116 113 Ronald Van der Kolk -
117 112 Bolvers Cura Maarssen
118 112 Nico Nikkels Apeldoorn
119 111 Albert Gebroeders Hooghwerff Den Haag
120 111 Johnniel Van Veen Schijndel
121 110 Jaco Stiho Amsterdam
122 110 Rudy Koenenbouw Dalfsen
123 110 Robert Raab Karcher Kampen
124 110 Marjo Raab Karcher Kampen
125 109 Bilal Alstar Kulsbedrijf Amsterdam
126 108 Dennis V D Hoek Amsterdam
127 107 Connie Bouwmaat Eindhoven
128 106 Bram Interm Jaarbeurs
129 106 Jasper Nikkels Apeldoorn
130 105 Roy ASF Den Haag
131 105 Ronald De Looije Schijndel
132 105 Arnold Van Veen Schijndel
133 104 Leon Lintvelt Amsterdam
134 104 Wim KWS Maarssen
135 104 Ben Ben Malens Tegelwerken -
136 104 Bas Nikkels Apeldoorn
137 103 Egbert Pridox Maarssen
138 103 Joost Boels Eindhoven
139 101 Marco SMT Almere
140 101 Hans Interm Jaarbeurs
141 101 Wendy Bouwmaat Roosendaal
142 100 Joey SMT Almere
143 100 Piet Trebbe  -
144 100 Harry Vorm Woerden
145 98 Muilwijk Vorm Woerden
146 98 Rolando Boels -
147 96 Rickus Trebbe  -
148 96 Theo Jongeneel Venlo
149 96 Frans Jongeneel Venlo
150 95 Dennis Tripo F Amsterdam
151 95 Willem-Jan Vries & Verburg Lopik
152 94 Najim V D Hoek Amsterdam
153 94 Ivo Ballast Nedam Sassenheim
154 94 Rick Deurwaarder Sassenheim
155 94 Rob Nikkels Apeldoorn
156 94 Herman - Gorsel
157 93 Hein Trebbe  -
158 93 Jeffrey Hennekes Den Haag
159 92 Wim Van Ginkel -
160 92 Gerrit - Gorsel
161 91 Sjoerd Portmeijer Emmeloord
162 90 Tim De Raad Bouw Rijnsburg
163 89 Vincent Boels Eindhoven
164 88 Antony Raab Karcher Emmeloord
165 88 Robin - -
166 87 Paul MIT Almere
167 87 Azis MIT Almere
168 87 Gerd Jan - ???
169 87 Hans BWB Venlo
170 87 Marco Nikkels Apeldoorn
171 86 Michel De Raad Bouw Rijnsburg
172 86 Joar HSB Sassenheim
173 86 Jordy Raab Karcher Emmeloord
174 86 William Nikkels Apeldoorn
175 85 Dirk De Raad Bouw Rijnsburg
176 85 Ballantine - Sassenheim
177 85 Thomas BWB Venlo
178 84 Jeroen Dura Vermeer Amsterdam
179 84 Latif Ural Rijnsburg
180 84 Gijs Foppen -
181 84 Ricardo Vries & Verburg Lopik
182 84 Leon Gebroeders Hooghwerff Den Haag
183 84 Jan Jansen de Jong Driebergen
184 83 André Ufkes Apeldoorn Maarssen
185 82 Peter Reelst Hillegom
186 82 Danny De Raad Bouw Rijnsburg
187 82 Maarten Ravensteijn Bouwmanagement Lopik
188 82 Rene Vries & Verburg Lopik
189 82 Matz Van Wanrooij Schijndel
190 82 Houben Homy Venlo
191 81 Paul Vries & Verburg Lopik
192 81 Arjan Aesy liften Den Haag
193 79 Stef Van Wanrooij Schijndel
194 78 Ferry SMT Almere
195 78 Wim Trebbe  -
196 76 Cees De Raad Bouw Rijnsburg
197 76 Yasar De Raad Bouw Rijnsburg
198 76 Alfred Raab Karcher Emmeloord
199 76 Joost Van der Kolk -
200 76 Jeroen Boels -
201 75 Jan Jongeneel Venlo
202 75 Andy - Gorsel
203 74 Elbert De BoomBouw Rijnsburg
204 74 Ed Vorm Woerden
205 73 Dirk De Raad Bouw Rijnsburg
206 73 Ruud Pridox Maarssen
207 73 Mark Bouwmensen Venlo
208 72 Nathan Stiho Amsterdam
209 72 Jos Jongeneel Venlo
210 72 Berrie Boels Eindhoven
211 71 Gerard Van der Kolk -
212 71 Rico Van der Kolk -
213 70 Marcel Raab Karcher Emmeloord
214 69 Peter BRB Hillegom
215 69 Jurghen Van Wanrooij Schijndel
216 69 Kai Bouwmaat Roermond
217 68 Edwin Vegtron Emmeloord
218 68 Jos kropman Jaarbeurs
219 67 Johan BRB Hillegom
220 66 Ed HDO Amsterdam
221 66 Oostveen Cura Maarssen
222 64 Alfred Raab Karcher Kampen
223 64 Andre Raab Karcher Emmeloord
224 64 Gerald Van der Kolk -
225 63 Bart Bouwmaat Roermond
226 63 Adnan Bouwmaat Eindhoven
227 63 Frans Nikkels Apeldoorn
228 62 Gerrard Gebroeders Hooghwerff Den Haag
229 62 ??? Hennekes Den Haag
230 61 Adnan Vorm Woerden
231 60 Jan Everseal Hillegom
232 60 Jack Jorflex Sassenheim
233 60 Evert Nikkels Apeldoorn
234 60 Jan - Gorsel
235 58 Niels kropman Jaarbeurs
236 57 Geert Raab Karcher Kampen
237 57 Raymond Nikkels Apeldoorn
238 52 Ruud Jongeneel Venlo
239 48 Henk De Raad Bouw Rijnsburg
240 43 Patrick HFR Sassenheim
241 36 Nico SMT Almere